Kniha návštěv

Datum: 04.08.2011

Vložil: Marcela

Titulek: Re: dovolená

Ahoj Míšo!
Jak to tak vidím, tak volba pejsanů na místo feneček byla správná. Hárání takto nemusím řešit. Úplně si umím Gejšu představit, jak agilití. Věřím, že jí to určitě sedí víc, než třeba vyhledávání osob. Tak už se těším ve středu 24. srpna na agility!!! Zatím ahoj! Marcela

Datum: 06.08.2011

Vložil: Míša

Titulek: Re: Re: dovolená

tak jo,udělám všechno proto,abych se tam dostala
hezký víkend pa

Datum: 15.08.2011

Vložil: Marcela

Titulek: Re: Re: Re: dovolená

Ahoj Míšo!
Už se na Vás obě těšíme! Tak na shledanou na agi!!!

Datum: 17.07.2011

Vložil: Vendula Žádníková

Titulek: Přihlášení na výcvik

Dobrý den,
ráda bych s naším ročním labradoroem zkusila běžný začátečnický výcvik a seznámila s ostatními psy, protože když nějakého vidí, je jako pominutý. Je možné zapsat se k Vám?Není již v tomto věku psa pozdě?
Na Vašich stránkách jsem se dočetla, že výcvik začátečníků začíná 20.7. Mohli bychom se zúčastnit?

Datum: 17.07.2011

Vložil: Marcela Coufalíková

Titulek: Re: Přihlášení na výcvik

Dobrý den Vendulo, výcvik začátečníků a štěňat je cca každý týden, jen ne zcela pravidelně, jak je to u jiných výcvikářů s pokročilejšími psy. Já mám na starosti právě začátečníky a štěňata a jelikož jezdíme na spoustu jiných psích akcí, píšu na web, kdy výcvik bude. Pejskaři, co se mnou cvičí, mají za úkol si to na webu hlídat. Teď přes prázdniny přecházíme po začátečnících ve výcvik agility, tak se můžete taky kouknout, jestli by se Vám to líbilo :-) Jinak, začít výcvik s ročním psem je samozřejmě možný. Vemte si sebou nějaké pamlsky pro psa a také oblíbené psí hračky a také pevný obojek, ne "škrťák". Ještě pro informaci: členové kynologického klubu platí 300 Kč/rok, mládež 100,-Kč. Ve středu klidně přiďte, jen mějte hafana na vodítku, jelikož teď na cvičáku probíhá výcvikové soustředění, aby váš pes jim výcvik nenarušil. Uvidíme, jak to tam bude vypadat, kdyžtak se odklidíme někam bokem, abychom se navzájem nerušili.

Záznamy: 116 - 120 ze 133
<< 22 | 23 | 24 | 25 | 26 >>

Přidat nový příspěvek